Vi fortsetter med den ferske fredagsspalten som gir deg 5 selfies fra et kjent fjes. Denne uken er det artist, Idol-dommer og gitarkamerat Alejandro Fuentes som står for tur. Vi ba han sende oss fem fine selfies, og det gjorde han med et stort smil.
Alejandro Fuentes husker mange best fra da han var supersøt, i Idol. I etterkant har han sjarmert både som gitarkamerat og soloartist. I disse dager er han aktuell med singelen «Encore». Vi ba søtnosen sende oss 5 selfies.
Før vi serverer bildene, her er søkeforslagene som kommer opp når man taster inn Alejandro Fuentes i Google.

Her nyter artisten livet i Spania.

Alejandro har forandret seg relativt mye siden glanstiden under Idol. Trolig fordi han vet å holde seg i form, her er han på klatring med en kompis.

Han er mye på farta og har en del konserter. Slik som dette kan det for eksempel se ut, når han skal til å synge for et publikum.

Intervjuer hører også med, her er Alejandro på vei til God Morgen Norge. Klokka er ikke mer enn 04.00, så det er imponerende at han klarer å være så kjekk og blid.

Og slik så han ut på selveste nasjonaldagen. Sjarmerende fyr!

